Serie A: Inter i Juventus odigrali neodlučeno, derbi razočarao

Nedjelja, 24. listopada 2021. 14:34 Napisao/la  SC
Juan Cuadrado (Juventus) i Marcelo Brozović (Inter)

Inter i Juventus podijelili su bodove u derbiju kola, utakmica je sadržajem razočarala ljubitelje nogometa.

Što se tiče navijača, zadovoljniji mogu biti Juventusovi navijači.

Juventus je do boda došao bez ijedne izgledne prilike zahvaljujući neopreznom prekršaju Dumfriesa za najstrožu kaznu u bezopasnoj situaciji na rubu kaznenog prostora.

Da nije bilo VAR-a, teško da bi sudac vidio prekršaj za najstrožu kaznu.

Nije ni Inter briljirao, Džeko je gurnuo loptu mrežu koja se odbila od vratnice nakon Calhanogluova udarca.

Ivan Perišić igrao je do 72. minute, Marcelo Brozović ne izlazi iz igre u jačim utakmicama.

Obojica su odigrali solidno.

Roma i Napoli odigrali su utakmicu bez pogodaka, Jose Mourinho uspio je prekinuti niz pobjeda Luciana Spalettija, koji je u sudačkoj nadoknadi dobio crveni karton.

Verona je na domaćem terenu pobijedila Lazio 4:1 u utakmici 9. kola Serie A.

Momčad hrvatskog trenera Igora Tudora imala je u svojim redovima raspoloženog Giovannija Simeonea, koji je postiga sva četiri pogotka.

Atalanta i Udinese su odigrali 1:1, momčad Gian Piera Gasperinija pobjedu je ispustila u četvrtoj minuti sudačke nadoknade vremena, kada je Beto donio gostima bod.

Mario Pašalić igrao je za Atlantu do 74. minute.

Utakmice 9. kola: Atalanta – Udinese 1:1 (Malinovsky 56/Beto 90+4), Fiorentina - Cagliari 3:0 (Biraghi 21, Gonzales 42, Vlahović 49), Verona - Lazio 4:1 (Simeone 30, 36, 62, 90+2/Immobile 46), Roma - Napoli 0:0, Inter - Juventus 1:1 (Džeko 17/Dybala 89-11m)

Poredak: Napoli 25, Milan 25, Inter 18, Roma 16, Atalanta 15, Juventus 15, Fiorentina 15, Lazio 14,...