Seria A: Juventus pobijedio Udinese teže od očekivanog, Mandžukić i Perica igrali, Džeko ugasio Vezuv

Subota, 15. listopada 2016. 16:59 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: Napoli - Roma 1:3, Juventus - Udinese 2:1, Pescara - Sampdoria 1:1

Juventus je pobijedio Udinese teže nego što se očekivalo dvama pogocima Dybale.

Mario Mandžukić igrao je do 66. minute, kada je umjesto njega ušao Higuian.

Marko Pjaca nije bio u sastavu zbog ozljede.

Stipe Perica igrao je za Udinese od 55. minute, Andrija Balić sjedio je na klupi.

Ante Budimir odigrao je cijelu utakmicu za Sampdoriju, Dario Župarić igrao je od 54. minute za Pescaru

Edin Džeko dvama je pogocima sredio Napoli na njegovu terenu i postao prvi strijelac Serie A.

Roma je pobjedom u derbiju barem na nekoliko sati stigla Juventusu na dva boda.

Ono što je važnije za navijače kluba iz talijanske prijestolnice Roma je igrala dobro.

Igrala se 43 minuta kada je Mohamed Salah servirao loptu kao na pladnju i Džeki nije bilo teško iz blizine pogoditi za 0:1 pto je bio i rezultat poluvremena

U ranoj fazi nastavka, u 54. minuti opet je na sceni "bosanski dijamant" koji je bio najviši na centaršutu nakon slobodnjaka Florenzija i glavom sa peterca pogodio glavom gornji lijevi kut za 0:2.

Četiri minute kasnije Napoli se vraća u utakmicu nakon što je Kalidou Koulibaly pratio centaršut iz kornera i precizno glavom pogodio u lijeve rašlje za 1:2.

Sve nade domaćinu da će stići barem do boda ugasio je Mohamed Salah koji se u 86. minuti praktično ušetao u gol za konačnih 1:3.

Utakmice 8. kola: Napoli - Roma 1:3 (Koulibaly 58/Džeko 43, 54, Sallah 86), Juventus - Udinese 2:1 (Dybala 43, 51-11m/Jankto 30), Pescara - Sampdoria 1:1 (Campagnaro 23/Campagnaro 12-ag)