Serie A: Torino srušio Milan, Nikola Vlašić asistent, Ivan Jurić isključen

Nedjelja, 30. listopada 2022. 14:15 Napisao/la  SC
Ivan Jurić
Ivan Jurić

Torino je u posljednjoj utakmici 12. kola na svom travnjaku pobijedio Milan 2:1, domaća momčad pitanje pobjednika riješila je u dvije minute, prvo je u 35. poentirao Djidji, nakon toga u 37. i Miranchuk.

Momčadi Ivana Jurića ovo je druga vezana pobjeda nakon jednog ne baš uspješnog niza, ali hrvatski strateg nije ju dočekao na travnjaku, isključen je u 71. minuti.

Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta za Torino, Ante Rebić za Milan je igrao od 46. minute.

Vlašić je bio i više nego zapažen, upisao je i asistenciju za Miranchukov pogodak.

Salernitana je iznenadila Lazio, koji je doživio drugi poraz u Rimu ove sezone.

Prvi je doživio od jakog Napolija, poraz od Salernitane nitko nije očekivao.

Toma Bašić igrao je od 81. minute za Lazio, Domagoj Bradarić bio je u početnoj postavi Salernitane, asistirao je za treći pogodak gostiju.

Mario Pašalić asistirao je za drugi pogodak Atalante, koja ove sezone opet igra vrhunski nogomet.

Pobjeda je mogla biti uvjerljivija, vratar Vicario obranio je u 42. minuti Koopmeinersov udarac s bijele točke.

Utakmice 12. kola: Empoli - Atalanta 0:2 (Hateboer 32, Lookman 59), Cremonese - Udinese 0:0, Spezia - Fiorentina 1:2 (Nzola 35/Milenković 14, Cabral 90), Lazio - Salernitana 1:3 (Zaccagni 41/Candreva 51, Fazio 68, Dia 76), Torino - Milan 2:1 (Djidji 35, Miranchuk 37/Messias 67)