Primera: Vratar Asenjo sačuvao bod Villarrealu u Sevilli, Duje Čop igrao u porazu

Nedjelja, 05. veljače 2017. 13:50 Napisao/la  SC

Utakmica 21. kola: Sevilla - Villareal 0:0

Nogometaši Seville i Villareala odigrali su bez pogodaka prvi nedjeljni susret 21. kola.

Jovetić je odah u prvoj minuti zaprijetio, ali je lopta otišla pored gola. U 8. minuti Castillejo je pucao za malo pored desne stative. Vratar Asenjo je obranio pokušaj glavom Ben Yeddera u 17. minuti.

U četvrtoj minuti drugog dijela Sevilla je dobila priliku nakon prekršaja da povede sa bijele točke. No, vratar Asenjo pročitao je namjeru Nasria i obranio.

Nasri se pokušao iskupiti za promašaj u 73. minuti, sam je obavio sav posao, prošao dva braniča Villareala, no Asenja ponovno nije uspio prevariti.

I Iborra je u 83. minuti pokušao svladati Asenja, no nije uspio.

Duje Čop igrao je do 62. minute za Gijon u domaćem porazu od Alavesa.

Utakmice 21. kola: Sevilla - Villareal 0:0, Sporting  Gijon - Alaves 2:4 (Traore 84, Castro 90/Sobrino 10, Santos 58-11m, Mendez 70-11m, Alexis 85), Real Sociedad - Osasuna 3:2 (Navas 62, Vela 72, Juanmi 77/Kodro 25, Leon 79)