Kup: Inter osvojio trofej, Ivan Perišić postao junak utakmice

Srijeda, 11. svibnja 2022. 23:43 Napisao/la  SC

Na stadionu Olimpico u Rimu igrala se očekivano zanimljiva utakmica tijek koje je ranim pogotokom odredio Barella

Kup: Inter osvojio  trofej,  Ivan Perišić postao junak utakmice

Inter je osvojio kup pobjedom protiv Juventusa, Ivan Perišić prometnuo se u junaka utakmice dvama pogocima u produžecima.

U 98. minuti Perišić je prvo doveo Inter u vodstvo iz kaznenog udarca, u 102. minuti Perišić je udarcem s distance svladao ne baš uvjerljivog Perina.

Na stadionu Olimpico u Rimu igrala se očekivano zanimljiva utakmica tijek koje je ranim pogotokom odredio Barella, ukopani Perin nije se proslavio kod udarca s ruba kaznenog prostora.

Početkom drugoga dijela Juventus je snažno pritisnuo i dvama pogocima preokrenuo rezultat, Inter je osigurao produžetke nakon prekršaja nad Lautarom za kazneni udarac.

U produžecima se na Olimpicu ukazao Ivan Perišić, koji igra sjajnu završnicu sezone.

Marcelo Brozović igrao je kao i obično na visokoj razini.

JUVENTUS: Perin, Danilo (41 Morata), De Ligt, Chiellini (84 Arthur), A. Sandro, Cuardado, Zakaria (67 Locatelli), Rabiot, Bernardeschi (67 Bonucci), Dybala, Vlahović

INTER: Handanovič, Skriniar, De Vrij, D'Ambrosio (63 Dimarco, 116 Bastoni), Darmian (63 Dumfries), Barella, Brozović, Calhanoglu (90+1 Vidal), Perišić, Džeko (63 Correa), Martinez (90+1 Sanchez)

Finale kupa: Juventus - Inter 2:4 (Sandro 50, Vlahović 52/Barella 7, Calhanoglu 80-11m, Perišić 98-11m, 102)