Serie A: Bologna pobijedila Inter, Perišićev atraktivan pogodak nije pomogao

Srijeda, 27. travnja 2022. 22:54 Napisao/la  SC

Milan ostao na prvom mjestu nakon što je Inter odigrao zaostalu utakmicu 20. kola, Mario Pašalić strijelac

Ivan Perišić slavi pogodak koji na kraju ništa nije značio

Bologna je pobijedila Inter i izravno odredila poredak na vrhu ljestvice, Milan je ostao na prvom mjestu nakon što je Inter odigrao zaostalu utakmicu 20. kola.

Utakmice je počela sjajnim pogotkom Ivana Perišića, jednim od najljepših koje je postigao u dresu Intera.

Međutim, Inter nije uspio sačuvati rano vodstvo, Bologna se discipliniranom igrom izborila za šansu koju je iskoristila u 81. minuti, kada je Sansone postigao pogodak odluke nakon katastrofalne pogreške vratara Radua.

Gian Piero Gasperini i Ivan Jurić podijelili su bodove u golijadi u Bergamu, do 78. minute Jurić je vodio 4:2.

Atalanti su bod osigurali Pašalić i Muriel pogocima u završnici.

Pašalić je igrao za Atalantu od 68. minute.

Pjaca je morao izaći u 31. minuti, kada je ušao Brekalo.

Utakmice 20. kola: Atalanta - Torino 4:4 (Muriel 18, 84, De Roon 23, Pašalić 78/Sanabria 4, Lukić 36-11m, 63-11m, Freuler 67-ag), Bologna - Inter 2:1 (Arnautovic 28, Sansone 81/Perišić 3)

Poredak: Milan 74, Inter 72, Napoli 67, Juventus 66, Roma 58,, Lazio 56, Fiorentina 56,...