Premierliga: Sunderland i Stoke City podijelili bodove, O'Shea spasio domaćine

Ponedjeljak, 06. svibnja 2013. 23:54 Napisao/la  SC

Utakmica 36. kola: Sunderland - Stoke City 1:1 (O'Shea 63/Walters 9)

Nogometaši Sunderlanda i Stoke Cityja odigrali su neodlučeno 1:1 u posljednjoj utakmici 36. kola engleske Premierlige. Gosti su poveli preko Jonathana Waltersa koji mreže domaćina zatresao nakon ubačaja iz kornera Charlieja Adama.

Domaćin je u 34. minuti ostao bez Craiga Gardnera, kojem je sudac utakmice Lee Mason pokazao izravni crveni karton, nakon preoštrog starta na Adamu. Vrijedan bod Sunderland je osvojio u 63. minuti nakon što je irski reprezentativac John O'Shea bio najviši u skoku nakon ubačaja iz kornera.