Premierliga: Visoke pobjede Manchester Citya i Chelsea, novi poraz West Hama

Subota, 23. rujna 2017. 15:23 Napisao/la  SC
Alvaro Morata (Chelsea)

Dejan Lovren odigrao je cijelu utkmicu za Liverpol koji je pobijedio na gostovanju kod Leicestera rezultatom 3:2.

Nikola Vlašić odgledao je susret sa klupe za pričuve Evertona, koji je slavio protiv Bournemoutha pogotcima Niassea.

Manchester City na svom terenu deklasirao je Crystal Palace s 5:0.

Chelsea je također bio neumoljiv na gostovanju kod Stokea i uz tri pogotka Morate slavio 4:0.

Lukaku je ranim pogotkom za Manchester United donio pobjedu kod Southamptona.

West Ham Slavena Bilića doživio je novi poraz ove sezone.

Tottenham je nakon vodstva 3:0 na kraju slavio rezultatom 3:2.

Poveli su gosti preko dvostrukog strijelca Kanea nakon 38. minuta, a Eriksen je potvrdio visoko vodstvo u 60. minuti.

Chicharito je smanjio na 1:3, a konačnih 2:3 postavio je Kouyate u 87. minuti.

Utakmica 6. kola: West Ham – Tottenham 2:3 (Chicharito 65, Kouyate 87/Kane 34, 38, Eriksen 60), Burnley – Huddersfield 0:0, Everton – Bournemouth 2:1 (Niasse 77,82/King 49), Manchester City - Crystal Palace 5:0 (Sane 44,Sterling 41, 59, Aguero 79, Delph 89), Southampton - Manchester Utd 0:1 (Lukaku 20), Stoke – Chelsea 0:4 (Morata 2,77,82 Pedro 30), Swansea – Watford 1:2 (Abraham 56/Gray 13, Richarlison 90), Leicester – Liverpool 2:3 (Okazaki 45+3, Vardy 69/Salah 15, Coutinho 23, Henderson 68)