Premierliga: Treća pobjeda Cityja, Mateo Kovačić i Joško Gvardiol igrali

Nedjelja, 27. kolovoza 2023. 17:02 Napisao/la  SC
Joško Gvardiol

Manchester City ostvario je i treću pobjedu ove sezone, ovoga puta na gostovanju kod Sheffield Uniteda,

Momčad Pepa Guardiole povela je golom Haalanda, koji je u prvom dijelu promašio kazneni udarac, pet minuta prije kraja poravnao je Bogle, dvije minute prije kraja Rodri je donio pobjedu gostima na asistenciju Fodena, koji je u igru ušao u 86. minuti umjeto Matea Kovačića.

Zanimljivo, bila je to jedina izmjena koju je Pep Guardiola napravio na ovoj utakmici.

Joško Gvardiol odigrao je svih devedeset minuta za "građane".

Liverpool je pobijedio Newcastle pogotkom Nuneza u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Rezultati: Sheffield Utd. - Manchester City 1:2 (Bogle 85/Haaland 63, Rodri 88), Burnley - Aston Villa 1:3 (Foster 47/Cash 8, 20, Diaby 61), Newcastle - Liverpool 1:2 (Gordon 25/Nunez 81, 90+3)