Premierliga: Slaven Bilić doživio poraz u prvoj domaćoj utakmici, Leicester pobijedio West Ham

Subota, 15. kolovoza 2015. 18:13 Napisao/la  SC

Rezultat 2. kola: West Ham - Leicester 1:2. Andrej Kramarić sjedio na klupi Leicestera momčad kojega je ostvarila drugu pobjedu

Slaven Bilić doživio je prvi poraz kao menadžer West Hama u prvoj utakmici na Upton Parku, pred 35.000 gledatelja Leicester je pobijedio rezultatom 2:1. Time je senzacionalna pobjeda West Hama protiv Asrenala u 1. kolu izgubila na vrijednosti.

Momčad Claudija Ranierija oba pogotka postignula je u prvom dijelu utakmice tijekom koje je domaćin bio u podređenoj ulozi. Japanac Okazaki (27) i Mahrez (38) materijalzirali su puno bolju igru.

U drugom dijelu West Ham je preuzeo inicijativu, u 55. minuti Payet je smanjio na 2:1, ali više od toga Bilićeva momčad nije mogla i znala ostvariti. Bilo je prilika, najbolju nije iskoristio Sakho, koji je u otvorenom šutu loptom pogodio vratara Schmeichela.

Leicester je izdržao pritisak i ostvario drugu pobjedu. U 91. minuti West Ham je ostao bez isključenog vratara Adriana, koji je dobio crveni karton zbog nehotičnog brutalnog starta.

Andrej Kramarić sjedio na klupi Leicestera.

Rezultati 2. kola: West Ham - Leicester 1:2 (Payet 55/Okazaki 27, Mahrez 38), Watford - West Brom 0:0, Southampton - Everton 0:3 (Lukaku 22, 45, Barkley 84), Sunderland - Norwich 1:3 (Watmore 88/Martin 26, Whittaker 37, Redmond 57), Swansea - Newcastle 2:0 (Gomis 9, Ayew 52), Tottenham - Stoke 2:2 (Dier 19, Chadi 45/Arnautović 78-11m, Diouf 83)