Premierliga: Rooney razveselio navijače Uniteda, Crouch zabio minutu nakon ulaska u igru

Subota, 28. veljače 2015. 18:35 Napisala  Valentina Prokić

Utakmice 27. kola: Manchester United - Sunderland 2:0, West Ham - Crystal Palace 1:3

Manchester United pobijedio je Sunderland 2:0. Domaće navijače razveselio je Wayne Rooney koji se dva puta upisao u strijelce. Minimalnim rezultatima slavili su Newcastle, Stoke City i WBA na domaćim terenima te Swansea u gostima kod Burnleya. Peter Crouch ušao je u igru Stoke Citya u 70. minuti, a minutu kasnije zabio je gol vrijedan tri boda.

Utakmice 27. kola: West Ham - Crystal Palace 1:3 (Valencia 76/Murray 41, 63, Dann 51), Burnley - Swansea City 0:1 (Trippier 65 ag), Manchester United - Sunderland 2:0 (Rooney 66, 84), Newcastle - Aston Villa 1:0 (Cisse 37), Stoke  City - Hull City 1:0 (Crouch 72), West Bromwich Albion - Southampton 1:0 (Berahino 2)