Premierliga: Nikici Jelaviću četiri minute u remiju bez golova Evertona i Tottenhama

Nedjelja, 03. studenog 2013. 16:38 Napisao/la  SC

Utakmica 10. kola: Everton - Tottenham 0:0

Premierliga, 10. kolo

EVERTON - TOTTENHAM 0:0

Stadion Goodison park. Gledatelja: 38.378. Sudac: Kevin Friend.

EVERTON: Howard, Coleman, Baines, Barry, Jagielka, Distin, Mirallas (od 63' Deulofeu), McCarthy, Lukaku (od 86' Jelavić), Osman (od 63' Barkley), Pienaar.

TOTTENHAM: Lloris, Walker,  Vertonghen, Paulinho, Dawson, Chiriches, Townsend, Sandro (od 61' Dembélé), Soldado, Holtby (od 86' Eriksen), Lennon (od 69' Sigurdsson).

Nogometaši Evertona i Tottenhama propustili su priliku da dođu na drugo mjesto Premierlige odigravši 0:0. U prvom poluvremenu bolji su bili gosti, Soldado je propustio dobru priliku nakon ubačaja Lennona.

Domaćin je bio nešto konkretniji u nastavku, a Everton je bezuspješno tražio najstrožu kaznu nakon duela Seamusa Colemana i Jana Vertonghena.

Nikica Jelavić u igru je ušao u 86. minuti.