Premierliga: Porazi Liverpoola i Hulla, Lovren i Jelavić odigrali čitave susrete

Nedjelja, 23. studenog 2014. 16:24 Napisao/la  SC

Susreti 12. kola: Crystal Palace - Liverpool 3:1, Hull City - Tottenham 1:2

Nastavlja se kriza Liverpoola. Jedan od najtrofejnijih engleskih klubova za pobjedu ne zna već dulje od mjesec dana, a ove nedjelje u Londonu za izabranike Brendana Rodgersa također nije bilo dobro. Unatoč ranom pogotku Rickieja Lamberta, Crystal Palace je slavio s 3:1 i tako klub sa Anfielda gurnuo na dvanaesto mjesto prvenstvene ljestvice nakon jednakog broja odigranih susreta. Novom iznimno lošom predstavom Liverpool nije razveselio svoje navijače uoči europskog tjedna u kojem će se pokušati probiti blizu drugog kruga Lige prvaka.

Za Liverpool je cijeli susret odigrao Dejan Lovren. Hrvatski reprezentativni stoper ponovo je odigrao blijedu partiju i potvrdio da je u nedostatku forme. U drugoj utakmici dana Tottenham je odnio bodove kod Hull Cityja pobjedom 2:1. Poveli su domaćini preko Livermorea nakon osam minuta igre, izjednačio je Harry Kane. Mladi reprezentativac Engleske bio je precizan u 61. minuti utakmice koju je u za Hull u cijelosti odigrao hrvatski napadač Nikica Jelavić. Bodove Tottenhamu donio je Christian Eriksen u posljednjoj minuti susreta

Crystal Palace - Liverpool 3:1 (Gayle 17, Ledley 78, Jedinak 82/Lambert 2)

CRYSTAL PALACE: Speroni - Kelly, Dann, Delaney (36 Hangeland), Ward - Puncheon (76 McArthur), Jedinak, Ledley, Bolasie (86 Bannan) - Chamakh, Gayle

LIVERPOOL: Mignolet - Manquillo, Škrtel, Lovren, Johnson - Allen (74 Can), Gerrard - Lallana (72 Borini), Coutinho, Sterling - Lambert

Hull City - Tottenham 1:2 (Livermore 8/Kane 61, Eriksen 90)

HULL CITY: McGregor - El Mohamady, Dawson, Davies, Robertson - Huddlestone (64 Rosenior), Livermore - Ben Arfa (57 Meyler), Ramirez, Brady (87 Quinn) - Jelavić

TOTTENHAM: Lloris - Dier (46 Chiriches), Fazio, Vertonghen, Davies - Dembele (59 Lennon), Mason - Lamela, Kane, Eriksen - Soldado (79 Paulinho)