Premierliga: Manchester United osvojio bod protiv West Broma u posljednjim minutama

Ponedjeljak, 20. listopada 2014. 22:59 Napisao/la  SC

Utakmica 8. kola: West Brown - Manchester United 2:2

Pogotkom Daleyja Blinda u 87. minuti nogometaši Manchester Uniteda osvojili su bod na gostovanju kod West Broma. Van Gaalova momčad izbjegla je poraz u zadnjim trenucima utakmice u kojoj je ostvarila izrazito veći posjed lopte (63/37), stvorila nekoliko prilika, ali se West Brom pokazao kao negostoljubiv domaćin.

Manchester United nakon 8 kola ostvario je 3 pobjede i zabilježio dva poraza čime održava korak s vodećim momčadima lige.

WEST BROM: Myhill, Wisdom, Dawson, Lescott, Pocognoli, Gardner, Morrison, Dorrans, Sessegnon (86 Mulumbu), Brunt, Berahino

MANCHESTER UNITED: De Gea, Da Silva, Jones, Rojo, Shaw, Blind, Ander Herrera (46 Fellaini), Di Maria (76 Young), Mata (72 Falcao), Januzaj, van Persie

Utakmica 8. kola: West Brown - Manchester United 2:2 (Sessegnon 8, Berahino 66/Fellaini 48, Blind 87)

Poredak: Chelsea 22, Manchester City 17, Southampton 16, West Ham i Liverpool 13, Manchester United 12, Arsenal, Swansea, Tottenham i Stoke 11,...