Premierliga: Manchester United doživio težak poraz, City gazi protivnike

Subota, 13. kolovoza 2022. 20:37 Napisao/la  SC
Na podu...
Na podu...

Manchester United doživio je novi poraz u prvoj utakmicu u gostima ove sezone, Brentford je napunio mrežu skupe igračke američkih vlasnika koje navijači Manchester Uniteda tjeraju iz kluba.

Erik ten Hag potpuno je izgubljen na klupi momčadi za koju je od prve minute igrao Ronaldo.

Haaland je igrao do 74. minute za Manchester City, nije postigao pogodak što za City nije problem.

Pregazila je momčad Pepa Guardiole Bournemouth, da je trebalo postignula bi dvostruko više pogodaka bez obzira tko je igrao.

Utakmice 2. kola Premierlige: Aston Villa - Everton 2:1 (Ings 31, Beundia 85/Digne 87-ag), Arsenal - Leicester 4:2 (G. Jesus 23, 35, Xhaka 55, Martinelli 75/Saliba 53-ag, Maddison 74), Brighton - Newcastle 0:0, Manchester City - Bournemouth 4:0 (Gundogan 19, De Bruyne 31, Foden 37, Lerma 79-ag) Southampton - Leeds 2:2 (Aribo 72, Walker-Peters 81/Rodrigo 46, 60), Wolves - Fulham 0:0, Brentford - Manchester United 4:0 (Dasilva 10, Jensen 18, Mee 30, Mbeumo 35)