ENGLESKO PRVENSTVO

Leicester pobjeđuje, Pearson zapostavlja Kramarića

Subota, 09. svibnja 2015. 18:14 Napisao/la  SC

Utakmice 36. kola: Hull - Burnley 0:1, Leicester - Southampton 2:0, C. Palace - Man. United 1:2

Nogometaši Leicestera nastavljaju seriju pozitivnih rezultata, u 36. kolu pobijedili su visokoplasirani Southampton rezultatom 2:0. Oba pogotka postigao je Mahrez u prvih dvadesetak minuta utakmice nakon koje je Leicester napravio još jedan veliki korak prema ostanku u ligi.

Nigel Pearson ostavlja dojam menadžera koji je odustao od Andreja Kramarića. Bivši napadač Rijeke opet je ostao sjediti na klupi!

Nikica Jelavić ušao je u igru u 57. minuti utakmice u kojoj je Hull doživio domaći poraz.

Utakmice 36. kola: Everton - Sunderland 0:2 (Graham 53, Defoe 85), Aston Villa - West Ham 1:0 (Cleverly 31), Hull - Burnley 0:1 (Ings 62), Leicester - Southampton 2:0 (Mahrez 7, 19), Newcastle - West Brom 1:1 (Perez 41/Anichebe 32), Stoke - Tottenham 3:0 (Adam 21, N'Zonzi 32, Diouf 86), C. Palace - Manchester United 1:2 (Puncheon 57/Mata 19-11m, Fellaini 78)