ENGLESKO PRVENSTVO

Chelsea počeo slaviti, Leicester bliže spasu

Subota, 18. travnja 2015. 18:16 Napisao/la  SC

Rezultati 33. kola:  Leicester - Swansea 2:0,  Chelsea - Manchester United 1:0

Bivši igrač Rijeke i najbolji strijelac hrvatskog prvenstva Andrej Kramarić do 74. minute igrao je u domaćoj pobjedi svog Leicestera protiv Swanseaja 2:0. Nakon nepuna trideset i tri kola Kramarićeva je momčad na korak do sigurne zone koja mu jamči ostanak u Premierligi sljedeće sezone.

Istim je rezultatom WBA slavio kod Crystal Palacea. Everton je minimalno pobijedio Burnley, a Stoke je kod kuće svladao Southampton 2:1, preokrenuvši rezultat u drugom poluvremenu.

Pogotkom Hazarda u 38. minuti Chelsea je pobijedio Manchester United i učinio još jedan korak prema tituli prvaka. Momčad Josea Mourinha može početi slaviti već nakon 32 kola.

Premierliga - 33. kolo, rezultati: Crystal Palace - WBA 0:2 (Morrison 2, Gardner 53), Leicester - Swansea 2:0 (Ulloa 15, King 90), Everton - Burnley 1:0 (Mirallas 29), Stoke - Southampton 2:1 (Diouf 47, Adam 84/Schneiderlin 22), Chelsea - Manchester United 1:0 (38)