ENGLESKO PRVENSTVO

Man. City jedva do boda, Chelsea pobjegao

Subota, 07. veljače 2015. 15:32 Napisao/la  SC

Andrej Kramarić ušao u igru u 71. minuti utakmice između Leicestera i Crystal Palacea

Nogometaši drugoplasiranog Manchester Citya u sudačkoj su se nadoknadi spasili od poraza u domaćem srazu sa Hullom. Milner je u drugoj minuti nadoknade pogodio za izjednačenje i bod svojoj momčadi.

Chelsea je u gostima kod Aston Ville imao neriješeno sve do 66. minute, kada je Ivanović pogodio za konačnih 2:1 čime je momčad Josea Mourinha stekla velikih sedam bodova prednosti.

ASTON VILLA: Guzan, Okore, Clark, Hutton, Cissokho, Cleverley (Sinclair 74), Westwood, Delph, Gil, Agbonlahor (Benteke 68), Weimann (Cole 80)

CHELSEA: Courtois, Ivanović, Cahill, Terry, Azpilicueta, Ramires, Matić, Willian (Cuadrado 80), Oscar (Mikel 73), Hazard, Drogba (Remy 64)

Kramarićev Leicester ostao je praznih ruku na svom terenu, a bivša riječka zvijezda u igru je ušla tek u 71. minuti.

Poraz QPR-a hrvatski nogometaš Niko Kranjčar pratio je s klupe, a na klupi Hulla cijelu je utakmicu proveo Nikica Jelavić.

Premierliga, 24. kolo: Tottenham - Arsenal 2:1 (Kane 56, 86/ Ozil 11), Aston Villa - Chelsea 1:2 (Okore 48/ Hazard 8, Ivanović 66), Leicester City - Crystal Palace 0:1 (Ledley 55), Manchester City - Hull City 1:1 (Milner 90/Meyler 35), Queens Park Rangers - Southampton¸0:1 (Mane 90), Swansea City - Sunderland 1:1 (Ki 66/Defoe 42), Everton - Liverpool 0:0