ENGLESKO PRVENSTVO

Chelsea doživio poraz, pobjeda Man. Uniteda

Subota, 29. ožujka 2014. 15:43 Napisao/la  SC

Utakmice 32. kola: Manchester United - Aston Villa 4:1, Crystal Palace - Chelsea 1:0

David Moyes malo je odahnuo! Nakon dva poraza Manchester United pobijedio je Aston Villu na Old Trafordu iznad kojega je prije utakmice letio transparent Wrong One - Moyes out! Moyes je do daljnjeg "in" nakon pobjede, koja rezultatski izgleda uvjerljivije od igre.

Kod rezultata 2:1 za Manchester United napadač Aston Ville Benteke promašio je dvije prilike, koje se ne promašuju tako često. Promašaje je kaznio Mata pogotkom u 57. minuti kojim je odlučen pobjednik.

Chelsea je napravio veliki korak unatrag porazom kod Crystal Palacea. Liverpool se sada ima priliku vratiti na prvo mjesto ako u ponedjeljak pobijedi Tottenham. Hull City izgubio je kod Stokea 0:1, Nikica Jelavić igrao je do 79. minute. Southampton je svladao Newcastle 4:0, Dejan Lovren odigrao je cijelu utakmicu za domaćina.

MANCHESTER UNITED: De Gea, Rafael (46 Carrick), Vidić, Jones, Buttner, Fellaini, Fletcher, Young, Mata, Kagawa (68 Januzaj), Rooney (75 Hernandez)

ASTON VILLA: Guzan, Bacuna, Vlaar, Clark, Bertrand, Westwood, Delph, Albrighton (78 Lowton), Weimann, Agbonlahor (71 Tonev), Benteke

Utakmica 32. kola: Manchester United - Aston Villa 4:1 (Rooney 20, 45, Mata 57, Hernandez 90/Westwood 13), Crystal Palace - Chelsea 1:0 (Terry 52'-ag),  Southampton - Newcastle 4:0 (Rodriguez 45', 89', Lambert 49', Lallana 71'), Stoke City - Hull City 1:0 (Odemwingie 62'),  Swansea  City - Norwich City 2:0 (De Guzman 30', 38'), West Bromwich  - Cardiff City 2:1 (Amalfitano 2', Dorrans 9'/Mutch 30')