Premierliga: Daley Blind donio bod Manchester Unitedu u sudačkoj nadoknadi

Nedjelja, 08. veljače 2015. 19:16 Napisao/la  SC

Rezultati 24. kola: West Ham - Manchester United 1:1, Burnley - WBA 2:2, Newcastle - Stoke 1:1

Završeno je dvadeset i četvrto kolo engleskog nogometnog prvenstva a u posljednjem susretu West Ham je na svom stadionu uspio uzeti bod Manchester Unitedu. Štoviše, igrači Sama Allardycea bili su blizu domaće pobjede, imali su povoljan rezultat sve do druge minute sudačke nadoknade kada je pogodio Daley Blind. Nizozemski je reprezentativac momčadi svog sunarodnjaka Louisa Van Gaala donio bod. West Ham je poveo preko Kouyatea u četvrtoj minuti nastavka.

U ostale dvije utakmice nedjeljnog programa upisana su dva remija. Burnley je prosuo vodstvo od 2:0 protiv West Bromwich Albiona, dok je Stoke pogotkom bivšeg engleskog reprezentativca Petera Croucha u 90. minuti iščupao bod na teškom gostovanju kod Newcastlea. Nedjelja nije donijela promjene na ljestvici, Chelsea na vrhu i dalje ima sedam bodova prednosti ispred Manchester Cityja.

West Ham - Manchester United 1:1 (Kouyate 49/Blind 90+2)

WEST HAM: Adrian - Jenkinson, Kouyate, Tomkins, Cresswell - Noble, Song, Nolan - Downing - Sakho, Valencia (84 Jarvis)

MAN UTD: de Gea - Valencia, Jones, Rojo, Shaw - Rooney, Blind, Januzaj (72 Fellaini) - Di Maria - Falcao (90 Smalling), van Persie

Rezultati 24. kola: Burnley - WBA 2:2 (Barnes 11, Ings 32/Brunt 45+1, Brown 67), Newcastle - Stoke 1:1 (Colback 74/Crouch 90)