Nikola Vlašić debitirao u porazu Evertona

Subota, 09. rujna 2017. 15:40 Napisao/la  SC

Man. City - Liverpool 5:0, Everton - Tottenham 0:3

Nikola Vlašić

Manchester United nije uspio pobijediti Stoke, momčad Josea Mourinha odigrala je neodlučeno pa su se dva Manchestera s 10 bodova izjednačili u vodstvu nakon 4. kola.

Nikola Vlašić odigrao je prve minute na Goodison Parku, novi igrač Evertona debitirao je u 81. minuti utakmice protiv Tottenhama kojega neće pamtiti po dobru.

Tottenham je suvereno osvojio bodove.

Manchester City uvjerljivo je svladao Liverpool u susretu koji je obilježio žestoki prekršaj Manea u 37. minuti.

Napadač Liverpoola sjurio se prema golu domaćih, vratar Ederson je istrčao na loptu, a Mane je skočio i džonom pogodio Brazilca koji je morao napustiti igru.

Mane je zaradio crveni karton u trenutku kada je City vodio 1:0 golom Aguera iz 24. minute.

Uslijedila su dva uzastopna pogotka Gabriela Jesusa u šestoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela te u 53. minuti.

Četiri minute kasnije Gabriel Jesus je izašao iz igre, a zamijenio ga je Sane koji se također dva puta upisao u strijelce u 77. minuti te u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog dijela.

Dejan Lovren utakmicu je proveo na klupi Liverpoola.

Utakmice 4. kola:  Stoke - Man. United 2:2 (Choupo-Moting 43, 63/Rashford 45+1, Lukaku 57), Manchester City - Liverpool 5:0 (Aguero 24, Jesus 45+6, 53, Sane 77, 90+1), Arsenal - Bournemouth 3:0 (Wellbeck 6, Lacazette 27), Brighton  - West Brom 3:1 (Gross, 48, Hemed 63/Morisson 77), Everton - Tottenham 0:3 (Kane 28, 46, Eriksen 42), Leicester - Chelsea 1:2 (Vardy 62-11m/Morata 41, Kante 50), Southampton - Watford 0:2 (Doucoure 38, Janmaat 66)