Premierliga: City ne gubi ni kada primi četiri pogotka, Joško Gvardiol postao nezamjenjiv

Nedjelja, 12. studenog 2023. 21:58 Napisao/la  SC

Derbi kola završio je podjelom bodova u golijadi, Palmer je iz kaznenog udarca u 95. minuti osigurao Chelseaju bod u utakmici protiv Manchester Cityja.

City je na Stamford Bridgeu primio 4 pogotka, u prethodnih 11 utakmica primio je ukupno 8 pogodaka.

Ima Pep Guardiola takvu kvalitetu u napadu da ne gubi utakmice čak i kada prima pogotke kao na traci, Erling Haaland je dvama pogocima i asistencijom prema običaju učinio najviše konkretnog posla, ukupno je postigao 13 pogodaka.

Joško Gvardiol postao je nezamjenjiv na poziciji lijevog braniča, Mateo Kovačić igrao je od 79. minute.

Utakmice 12. kola: Aston Villa - Fulham 3:1 (Robinson 27-ag, McGinn 42, Watkins 64/Jimenez 70), Brighton1 - Sheffiled United 1:1 (Adingra 6/Webster 74), Liverpool - Brentford 3:0 (Salah 39, 62, Digo Jota 74), West Ham - Nottingam Forest 3:2 (Paqueta 3, Bowen 65, Soucek 88/Awoiyi 44, Elanga 63), Chelsea - Manchester City 4:4 (T. Silva 29, Sterling 37, Jackson 67, Palmer 90+5-11m/Haaland 25-11m, 47, Akanji 45+1, Rodri 86)