Premierliga: Man. City izjednačio za tri minute, Chelsea doživio uvjerljivi poraz

Nedjelja, 21. kolovoza 2022. 16:56 Napisao/la  SC
Haaland postigao pogodak

Manchester City uspio je u tri minute izjednačiti rezutat i stišati euforiju na St. James Parku, domaća momčad ubojito je iskoristila svaku pogrešku gostiju.

Za potpuni preokret momčad Pepa Guardiole nije imala mentalne snage, bolje je izgledala u napadu nego u obrani.

Chelsea je doživio prvi poraz, Leeds je uvjerljivo pobijedio momčad punu zvijezda, napad momčadi Thomasa Tuchela predvodili su Sterling, Mount i Havertz.

Mendyjeva katastrofalna pogreška, koju je Aaronson pretvorio u pogodak kao da je poremetila stabilnost momčadi.

Povrh svega, u 84. minuti Chelsea je ostao bez isključenog Koulibalyja.

Amerikanac Jesse March na klupi Leedsa još nije doživio poraz, ostvario je dvije pobjede.

Ni Brighton nakon tri kola ne zna za poraz, pobjeda protiv West Hama u gostima spada u iznenađenja.

Utakmice 3. kola: Leeds - Chelsea (Aaronson 33, Rodrigo 37, Harrison 69), West Ham - Brighton 0:2 (MacAllister 22-11m, Trossard 66), Newcastle - Manchester City 3:3 (Almiron 28, Wilson 39, Trippier 54/Gundogan 5, Haaland 61, Silva 64)