Premierliga: Liverpool s dva igrača manje izgubio autogolom u 96. minuti

Subota, 30. rujna 2023. 15:37 Napisao/la  SC
Nesretni Matip

Liverpool je doživio poraz u Londonu u potpuno nesklonim okolnostima, Matip je postigao autogol u 96. minuti, kada su devetoricu igrača Liverpoola minute dijelile od boda.

Već u 26. minuti Liverpool je ostao bez isključenog Jonesa, uspio je Liverpool izjednačiti s igračem manje, od 69. minute ostao je bez Dioga Jote i zamalo osvojio bod.

Mateo Kovačić igrao je do 63. minute dok je Joško Gvardiol sjedio na klupi u prvom porazu Manchester Cityja ove sezone.

Wolves je priredio veliko iznenađenje pobjedom protiv favoriziranog gosta, trener Gary O'Neal ostvario je najveću pobedu u karijeri iako je momčad preuzeo neposredno pred sezonu.

Pep Guardiola sjedio je na tribinama zbog suspenzije.

Manchester United nastavio je šokirati svoje navijače, doživio je novi poraz na Old Traffordu.

Nogometaši Aston Ville deklasirali su Brighton  na otvaranju sedmog kola Premierlige.

Prvo ime utakmice bio je Ollie Watkins, koji je tri puta pogađao mrežu gostiju.

Inače, strijelac jedinog pogotka za Brighton bio je Ansu Fati, nekad velika nada Barcelone.

Utakmice 7. kola: Aston Villa - Brighton 6:1 (Watkins 14, 21, 65, Estupinan 26-ag, Ramsey 85, Douglas Luiz 90+7/Fati 50), Bournemouth - Arsenal 0:4 (Saka 17, Odegaard 44-11m, Havertz 53-11m, White 90+3), Everton - Luton 1:2 (Calvert-Lewin 45/Lockyer 24, Morris 31), Manchester United - C. Palace 0:1 (Andersen 25), Newcastle - Burnley 2:0 (Almiron 14, Isak 76-11m), West Ham - Sheffield United 2:0 (Bowen 24, Soucek 37), Wolves - Manchester City 2:1 (Dias 13-ag, Hee-Chan 66/Alvarez 58), Tottenham - Liverpool 2:1 (Heung-Min 36, Matip 90+6-ag/Gakpo 45+4)