Premierliga: Arsenal remizirao protiv Evertona i propustio pobjeći pratnji

Nedjelja, 08. prosinca 2013. 19:27 Napisao/la  SC

Utakmica 15. kola: Arsenal - Everton 1:1, Fulham - Aston Villa 2:0

Nogometaši Arsenala remizirali su protiv Evertona (1:1) i propustili su se odvojiti na vrhu Premierlige. Arsenal je poveo golom Ozila u 80. minuti nakon što je dugo lomio goste. Samo četiri minute kasnije Deulofeu je izjednačio.

Topnici su imali priliku u nadoknadi, Giroud je pogodio gredu. Nikica Jelavić susret je odgledao s klupe.

U drugoj nedjeljnoj utakmici Fulham je svladao Aston Villu 2:0 golovima Sidwella u 21. i Berbatova u 30. minuti iz kaznenog udarca.