Premierliga: Newcastle pobijedio Tottenham u derbiju kola, Ivan Perišić igrao u nastavku

Nedjelja, 23. listopada 2022. 17:04 Napisao/la  Kristian Sirotich
Granit Xhaka

Newcastle je pobijedio Tottenham u Londonu i ušao u zonu Lige prvaka na ljestvici, u derbiju kola momčad Antonija Contea doživjela drugi uzastopni poraz.

Ivan Perišić igrao  je od 61. minute.

Nogometaši Arsenala prekinuli su niz pobjeda na gostovanju kod Southamptona, topnici su poveli preko Xhake u 11. minuti, ali to nije bilo dovoljno za desetu pobjedu ove sezone.

Uvjerljivu pobjedu ostvarili su nogometaši Leicestera u derbiju začelja kod Wolvesa.

Rezultati 13. kola: Aston Villa - Brentford 4:0 (Bailey 2, Ings 7, 14, Watkins 59), Leeds - Fulham 2:3 (Rodrigo 20, Summervile 90+1/Mitrović 26, Reid 74, Willian 84), Southampton - Arsenal 1:1 (Armstrong 65/Xhaka 11), Wolves - Leicester 0:4 (Tielmas 8, Barnes 19, Maddison 66, Vardy 80), Tottenham - Newcastle 1:2 (Kane 54/Wilson 31, Almiron 40)