Premierliga: Slaven Bilić izgubio dva boda u 94. minuti, Liverpool pobijedio Spurse u derbiju

Subota, 11. veljače 2017. 15:35 Napisao/la  SC

Utakmica 25. kola: Liverpool - Tottenham 2:0, Arsenal - Hull 2:0, Man. United - Watford 2:0, West Ham -  West Brom 2:2

Liverpool je pobijedio Tottenham u derbiju kola, momčad Jurgena Kloopa prekinula je negativan niz u pravom trenutku protiv pravog protivnika.

Borba za mjesta koja vode u Ligu prvaka ponovo postaje zanimljiva.

Dejan Lovren nije igrao zbog ozljede.

Slaven Bilić ostao je bez dva boda u 94. minuti, kada je McAuley postigao pogodak za West  Brom i izjednačio (2:2).

Nema Bilić ove sezone ni sreće kao prošle sezone, kada je nekoliko utakmica pobijedio u sudačkoj nadoknadi.

Arsenal je pobijedio Hull (2:0) dvama pogocima Alexa Sancheza.

Prvi pogodak Sanchez je postigao nakon što iskoristio neodlučnost vratara i braniča Hulla na gol-crti, drugi je postigao iz kaznenog udarca dosuđenog zbog igranja rukom Clucasa u 91. minuti.

Arsene Wenger pobjedu je gledao s tribina zbog kazne, francuski stručnjak polako privodi kraju zadnju sezonu u Arsenalu.

Utakmice 25. kola: Liverpool - Tottenham 2:0 (Mane 16, 18), Arsenal - Hull 2:0 (Sanchez 34, 90+3-11m), Man. United - Watford 2:0 (Mata 32, Martial 60), Middlesbrough -  Everton 0:0, Stoke - C. Palace 1:0 (Allen 67),  Sunderland  - Southampton 0:4 (Gabbiadini 30, 45, Denayer 89-ag, Long 90+2), West Ham -  West Brom 2:2 (Feghouli 63, Lanzini 86/Chadli 6, McAuley 90+4)