Premierliga: Anthony Martial zabio dva pogotka Southamptonu, Liverpool remizirao s Norwichem

Nedjelja, 20. rujna 2015. 20:21 Napisao/la  SC

Premierliga 6. kolo, rezultati: Southampton - Manchester United 2:3 (Pelle 13, 86/Martial 34, 50, Mata 68), Liverpool - Norwich 1:1 (Ings 48/Martin 61), Tottenham - Crystal Palace 1:0 (Son 68)

Manchester United se nakon poraza u Ligi prvaka vratio pobjedama i nastavlja s dobrom formom u Premierligi. Nakon što su pobijedili Liverpool u derbiju, crveni vragovi slavili su protiv Southamptona 3:2, a junak utakmice bio je Anthony Martial.

Graziano Pellè dokazuje iz mjeseca u mjesec o kakvom je kalibru igrača riječ, pa je tako u 13. minuti razveselio svoje navijače sjajnom reakcijom iz šesnaesterca kada je zakucao uz lijevu vratnicu. Samo minutu kasnije isti je nogometaš pogodio desnu vratnicu.

United je bez prave igre uz dosta sreće došao do izjednačenja u 35. minuti kada je Anthony Martial iskoristio poigravanje zadnje linije Southamptona.

Sve što su strpljivo gradili sveci upropastila je još jedna pogreška domaće zadnje linije. Nju je sjajno iskoristio Martial u 55. minuti i lako je u situaciji jedan na jedan zabio svoj treći gol u dvije utakmice.

Mata je u 67. minuti presudio Southamptonu jer je još jedan odbijanac pretvorio u gol. Koncentracija zadnje linije svetaca danas nije na visokom nivou.

Nešto nade donio je Graziano Pellè kada je u 86. minuti fantastično skočio u šesnaestercu te je glavom zakucao u gornji desni kut. Do kraja utakmice sveci su stisnuli, ali do izjednačenja nije došlo.