Premierliga: Andrej Kramarić prvi pogodak u dresu Leicester Cityja postigao protiv Arsenala

Utorak, 10. veljače 2015. 22:59 Napisao/la  SC

Utakmice 25. kola: Arsenal - Leicester City 2:1. Nikica Jelavić strijelac u pobjedi Hulla, Niko Kranjčar i Dejan Lovren igrali u pobjedama QPR-a i Liverpoola

Andrej Kramarić postigao je prvi pogodak u dresu Leicester Cityja. Nažalost, Kramarićev pogodak na Emiratesu ostaje samo njegova draga uspomena, Leicester City doživio je poraz (1:2) od favoriziranoga domaćina, koji je postigao dva pogotka do odmora. Leicester City igrao je vrlo dobro, ali je ipak presudila kvaliteta. Bilje rečeno, nekvaliteta u reakcijama braniča Leicester Cityja.

Kramarić je odigrao najbolju utakmicu od kada je došao u Leicester City, osim što je postigao pogodak djelovao je vrlo dobro u duelima s braničima Arsenala, a u 76. minuti propustio je realizirati još jednu priliku.

Hrvatsku večer u Premierligi zaokružila su pobjedama preostala trojica internacionalaca. Nikica Jelavić postigao je pogodak u pobjedi Hulla, igrao je do 66. mminute, kada ga je zamijenio Ramirez.

Niko Kranjčar igrao je cijelu utakmicu u pobjedi QPR-a, dok je Dejan Lovren ušao u igru u 68. minuti umjesto Gerrarda, kod rezultata 2:2 protv Tottenhama. Mario Balotelli donio je Liverpoolu pobjedu pogotkom u 88. minuti.

ARSENAL: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Rosicky, Coquelin, Cazorla, Walcott (Ramsey 73), Sánchez (Giroud 68), Özil

LEICESTER CITY: Schwarzer, Simpson, Morgan (Ulloa 81), Huth, Upson (Wasilewski 59), Konchesky, Mahrez, James, Cambiasso, Schlupp (Nugent 86), Kramarić

Utakmice 25. kola: Arsenal - Leicester City 2:1 (Koscielny 27, Walcott 41/Kramarić 61), Hull - Aston Villa 2:0 (Jelavić 22, N'Doye 74), Sunderland - QPR 0:2 (Fer 17, Zamora 45), Liverpool - Tottenham 3:2 (Marković 15, Gerrard 53-11m, Balotelli 83/Kane 26, Dembele 61)