Nagradno pitanje glasi: U kojoj je minuti Guardiola izvukao Haalanda iz igre?

Subota, 18. ožujka 2023. 20:56 Napisao/la  SC

Guardiola nakon Leipziga demagoški objasnio svoj potez tezom da je Haaland mlad igrač pred kojim su novi izazovi

Nagradno pitanje glasi:  U kojoj je minuti Guardiola izvukao Haalanda iz igre?

Manchester City pobijedio je Burnley u četvrtfinalu FA Cupa, vodeći drugoligaš nije imao šanse zaustaviti momčad koju je predvodio Erling Haaland!

City je vodećega drugoligaša pobijedio 6:0, nakon što je zabio pet pogodaka u Ligi prvaka u utakmici protiv Leipziga, Haaland je nastavio u istom stilu, ovog puta postigao je samo tri pogotka za sat vremena.

Nagradno pitanje glasi, ako je Haaland postigao pogotke u 32., 35. i 59. minuti, u kojoj je minuti Pep Guardiola izvukao iz igre norveškog napadača?

Točan odgovor glasi: u 63. minuti!

U istoj minuti izvadio je Haalanda u utakmici protiv Leipziga iako je  imao priliku postati prvi igrač u povijesti Lige prvaka koji je postigao više od pet pogodaka.

Guardiola je demagoški objasnio svoj potez tezom da je Haaland mlad igrač pred kojim su novi izazovi.

Možda u FA Cupu jesu, ali u Ligi prvaka...

Usput, preostala tri pogotka postignuli su Alvarez (62, 73) i Palmer (68).