Mario Balotelli u sudačkoj nadoknadi uskratio Tottenhamu radost uspjeha

Nedjelja, 22. siječnja 2012. 17:15 Napisao/la  I. V.

Man. City - Tottenham 3:2. Pogotkom Marija Balotellija s bijele točke u sudačkoj nadoknadi Man. City pobijedio Tottenham. Minutu ranije Defoe propustio meč-loptu

Manchester City i Tottenham priuštili su nepristranim gledateljima vrhunsku nogometnu zabavu nakon koje su igrači i navijači Tottenhama grubo prikraćeni za radost uspjeha.

U trećoj minuti sudačke nadoknade Bale je prošao lijevom stranom, iskoristivši  pogrešku Savića, ubacio prizemno na drugu vratnicu gdje Defoe nije uspio uklizati na vrijeme da bi loptu ugurao u mrežu.

Samo minutu kasnije na drugoj strani Balotelli je gradio loptu u kaznenom prostoru, neoprezno je nasrnuo King i sudac Webb je opravdano pokazao na bijelu točku. Balotelli je hladno pogodio za 3:2!

U razmaku od samo 9 minuta Manchester je poveo 2:0, a Tottenham izjednačio u utakmici tijekom koje su gosti pokazali da se opravdano nalaze pri vrhu ljestvice. Na njihovu žalost, sve dalje od vodećih. Luka Modrić odigrao  je standardno dobru utakmicu.

Rezultati utakmica 22. kola Premierlige: Man City – Tottenham 3:2 (Narsi 56, Lescott 59, Balotelli 90+5-11m/Defoe 60, Bale 65), Norwich – Chelsea 0:0, Everton – Blackburn 1:1 (Cahill 24/Goodwillie 72), QPR – Wigan 3:1 (Helguson 33-11m, Buzsaky 45, Smith 81/Rodallega 66), Stoke – WBA 1:2 (Jerome 86/Morrison 35, Dorrans 90+1), Sunderand – Swansea 2:0 (Sesseguon 14, Gardner 85), W'hampton - Aston Villa 2:3 (Kightly 21, Edwards 31/Bent 11-11m, Keane 51,84), Fulham – Newcastle 5:2 (Murphy 52-11m, Dempsey 59, 65, 89, Zamora 68-11m), Bolton – Liverpool 3:1 (Davles 3, Reo-Coker 29, Steinsson 50/Bellamy 36)

Poredak: Man. City 54, Man. United 48, Tottenham 46, Chelsea 41, Arsenal i Newcastle 36, Liverpool 35…