Premierliga: Manchester City obranio titulu prvaka u dramatičnom preokretu

Nedjelja, 22. svibnja 2022. 19:09 Napisao/la  SC

Do 76. minute Aston Villa je vodila 2:0, a Manchester City igrao neočekivano slabo... U 69. minuti ušao je Gundogan, ostalo je povijest

Manchester City postao je prvak!

Momčad Pepa Guardiole obranila je titulu prvaka u dramatičnom preokretu na Etihadu!

Do 76. minute Aston Villa je vodila 2:0, a Manchester City igrao neočekivano slabo...

U 69. minuti ušao je Gundogan, koji je djelovao kao okidač.

U svega desetak minuta dvama Gundoganovim pogocima i pogotkom Rodrija, Manchester City preokrenuo je rezultat i izazvao ludnicu na Etihadu.

Liverpool je proslavio Pirovu pobjedu protiv Wolvesa, iz lige ispadaju zadnja tri kluba.

Utakmice 38. kola: Arsenal - Everton 5:1 (Martinelli 27, Nketiah 31, Cederic 56, Gabriel 59, Odegaard 82/de Beek 45+3), Brentford - Leeds 1:2 (Canos 78//Raphina 56-11, Harrison 90+4), Brighton - West Ham 3:1 (Veltman 50, Gross 80, Welbeck 90+2/Antonio 40), Burnley - Newcastle 1:2 (Cornet 69/Wilson 20-11m, 60), C. Palace - Manchester United 1:0 (Zaha 37), Chelsea - Watford 2:1 (Havertz 11, Barkley 90+1/Gosling 87), Leicester - Southampton 4:1 (Maddison 49, Vardy 74, Perez 81, 90+6/Ward-Prowse 79-11m), Liverpool - Wolves 3:1 (Mane 24, Salah 84, Robertson 89/Neto 3), Manchester City - Aston Villa 3:2 (Gundogan 76, 81, Rodri 78/Cash 37, Coutinho 69), Norwich - Tottenham 0:5 (Kulusevski 16, 64, Kane 32, Heung-Min 70, 75)