FA kup: Nikica Jelavić postigao dva gola u pobjedi protiv QPR-a

Subota, 04. siječnja 2014. 18:38 Napisao/la  SC

Everton - QPR 4:0. Jelavić je uz dva gola promašio kazneni udarac u 75. minuti. Niko Kranjčar odigrao je drugo poluvrijeme za QPR

Nogometaši Evertona pobijedili su QPR u utakmici FA kupa, a Nikica Jelavić postigao je dva pogotka za Everton. Hrvatski napadač tako je još jednom dokazao kvalitetu iako se nalazi na izlaznim vratima kluba. Jelavić je mrežu zatresao u 44. i 68. minuti, dok je s bijele točke u 75. minuti pogodio gredu. Odigrao je cijelu utakmicu za Everton, dok je Niko Kranjčar u redovima QPR-a odigrao drugo poluvrijeme.

Rezultati 3. kola FA kupa: Blackburn - Manchester City 1:1, Aston Villa - Sheffield Utd. 1:2,  Barnsley - Coventry City 1:2, Bolton - Blackpool 2:1,  Brighton & Hove Albion - Reading 1:0,  Bristol City - Watford 1:1, Doncaster Rovers -  Stevenage 2:3, Everton - QPR 4:0,  Grimsby - Huddersfield 2:3, Ipswich - Preston North End 1:1, Kidderminster Harriers - Peterborough Utd. 0:0,  Macclesfield Sheffield W. 1:1, Middlesbrough - Hull City 0:2, Newcastle - Cardiff City 1:2, Norwich City - Fulham 1:1, Rochdale - Leeds Utd 2:0, Southampton - Burnley 4:3, Southend Utd. - Millwall 4:1, Stoke City -  Leicester City 2:1, West Bromwich - Crystal Palace 0:2, Wigan - Milton Keynes Dons 3:3, Yeovil Town - Leyton Orient 4:0.