Erling Haaland zaželio se nogometa, PSG pobijedio bez isključenog Neymara

Četvrtak, 29. prosinca 2022. 00:03 Napisao/la  SC
De Bruyne i Haaland

Erling Haaland zaželio se nogometa!

Norveški napadač nije sudjelovao je u velikoj predstavi u Kataru, ali je nastavio svoj show u Premierligi.

Protiv Leedsa je postigao dva pogotka, do sada je postigao čak 20 golova i ako ovako nastavi, postavit će nove granice u najjačoj ligi na svijetu.

Utakmica 17. kola: Leeds - Manchester City 1:3 (Struijk 73/Rodri 45+1, Haaland 51, 64)

PSG je jedva pobijedio Strasbourg s desetoricom igrača, Mbbape je postigao odlučujući pogodak u 95. minuti iz kaznenog udarca.

Neymar nije mogao izvesti kazneni udarac ni da je htio, jer je isključen u 62. minuti, zbog dva žuta kartona dobivena u dvije minute.

Drugoga je dobio nakon simuliranja prekršaja za najstrožu kaznu.

Utakmica 16. kola: PSG - Strasbourg 2:1 (Marquinhos 14, Mbappe 90+5-11m/Marquinhos 51-ag)