ENGLESKO PRVENSTVO

Tottenham slavio u gostima kod West Hama

Ponedjeljak, 25. veljače 2013. 22:56 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: West Ham - Tottenham 2:3 (Carroll 25-11m, Cole 58/Bale 13, 90, Sigurdsson 76)

PREMIERLIGA - 27. kolo

WEST HAM - TOTTENHAM 2:3

Stadion Boleyn Ground. Gledatelja: 25.000

Sudac: Howard Webb (Rotherham)

Strijelci: 0:1 Bale (13), 1:1 Carroll (25-11m), 2:1 Cole (58), 2:2 Sigurdsson (76), 2:3 Bale (90)

Žuti kartoni: O'Neil, Diamé, Cole, Collins (West Ham), Dembélé (Tottenham)

WEST HAM: Jääskeläinen, Demel (72 Pogatetz), O'Brien, Collins, Reid, Cole, Nolan (35 Taylor), O'Neil, Jarvis, Diamé, Carroll

TOTTENHAM: Lloris, Vertonghen, Dawson, Walker, Caulker, Lennon, Dembélé (75 Carroll), Parker, Bale, Holtby (56 Sigurdsson), Adebayor

Nogometaši Tottenhama pobijedili su West Ham u posljednjem dvoboju 27. kola engleskog Premiershipa. Spursi su do tri boda "iščupali" nakon što su čekićari vodili 2:1 do 76. minute.

Gosti su poveli preko Balea u 13. minuti, da bi domaćin preokrenuo golovima Carrolla (25) i Colea (58). Spursi su prvo izjednačili golom Sigurdssona, da bi važne bodove osigurao veški reprezentativac Bale u posljednjim trenucima dvoboja.