Primera: Real Madrid pobijedio Sevillu i povećao prednost uoči derbija protiv Atletica

Srijeda, 04. veljače 2015. 22:33 Napisao/la  SC

Utakmica 16. kola: Real Madrid - Sevilla 2:1

Golovima Jamesa Rodrigueza i Jesea u prvom poluvremenu, nogometaši Real Madrida ostvarili su novu pobjedu. Na Bernabeu je pala Sevilla koja je u završnici uspjela smanjiti vodstvo domaćina golom Aspasa u 80. minuti, no do izjednačenja ipak nisu uspjeli doći.

Real Madrid novom je pobjedom povećao prednost na četiri boda ispred Barcelone te na sedam od Atletica s kojim se sastaje u subotu.

REAL MADRID: Casillas, Arbeloa, Varane, Ramos (8 Nacho), Marcelo, Rodriguez (26 Jese), Khedira, Kroos, Isco (90 Illaramendi), Bale, Benzema

SEVILLA: Beto (34 Rico), Navarro, Kolodziejczai, Carrico, Figueiras, Mbia, Krychowiak, Iborra, Vitolo, Bacca (66 Aspas), Deulofu (53 Vidal)

Zaostala utakmica 16. kola: Real Madrid - Sevilla  2:1 (James Rodriguez 12, Jese 36, Aspas 80)