Primera: Barcelona nije pobijedila Sociedad, Vrsaljko odgledao pobjedu Atletica s klupe

Nedjelja, 27. studenog 2016. 18:56 Napisao/la  SC

Utakmice 13. kola:   Real Sociedad - Barcelona 1:1,   Villareal - Alaves 0:2, Osasuna - Atletico Madrid 0:3

Nogometaši Sociedada nisu zaustavili, ali jesu usporili Barcelonu! Toliko da Real Madrid sada bježi šest boodva...

Na svom terenu Sociedad je odigrao neodlučeno protiv Barcelone, koja je uspjela postići samo jedan pogodak što nije bilo dovoljno za više od jednog boda.

Jasno, strijelac je bio Messi.

Ivan Rakitić igrao je prvo poluvrijeme.

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su u gostima Osasunu 3:0.

Madrižani su utakmicu gotovo riješili u roku od dvije minute, koliko im je trebalo da zabiju dva pogotka.

Godin i Gameiro zatresli su mrežu Osasune u 36. i 37. minuti. Točku na i stavio je Carrasco u završnici susreta. Šime Vrsaljko utakmicu je gledao sa klupe Atletica.

Utakmice 13. kola: Celta Vigo - Granada 3:1 (Aspas 23, Bongonda 39, Cheikh 90+3/Kravets 87), Real Sociedad - Barcelona 1:1 (Jose 53/Messi 59),     Villareal - Alaves 0:2 (Ibai 8, Camarasa 17), Osasuna - Atletico Madrid 0:3 (Godin 36, Gameiro 37, Carrasco 90)