PRIMERA

Real Madrid napokon odigrao kraljevski

Nedjelja, 30. kolovoza 2015. 00:35 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Real Madrid - Betis 5:0. Mateo Kovačić ušao u igru umjesto Luke Modrića

Momčad Real Madrida napokon je na odigrala utakmicu u skladu s objektivnim mogućnostima, što znači da je Betis na Santiago Bernabeu bio izlože tiradi razigranih igrača Rafe Beniteza.

Rani pogodak Balea u 2. minuti oslobodio je pritiska igrače Real Madrida, navijači su uživali u pogocima i potezima. Najljepši je izveo James u 50. minuti, efektni pogodak škaricama podignuo je tribine na noge.

U 61. minuti Navas je obranio kazneni udarac Rubenu Castru čime je propala najbolja prilika gostiju.

Luka Modrić igrao je do 75. minute, kada je u igru ušao Mateo Kovačić.

U reviji pogodaka opet nije sudjelovao zatajni Ronaldo. Ovog puta Ronaldo nije skrenuo pozornost ni uobičajeno arogantnim ponašanjem, kao da mu je entuzijazam potpuno splasnuo...

REAL MADRID: Navas, Danilo, Varane, Sergio Ramo, Marcelo, Kroos (63 Casemiro), Modrić (75 Kovačić), James Rodriguez, Bale, Ronaldo, Benzema (53 Isco)

BETIS: Adan, Piccini, Pezzella, Bruno, Molinero (46 Molina), Cejudo, Torres, N'Diaye (80 Petros), Vargas, Ceballos (53 Digard), Ruben Castro

Utakmica 2. kola: Real Madrid - Betis 5:0 (Bale 2, 88, James 39, 50, Benzema 47)