Primera: Pobjede Atletica i Espanyola na otvaranju sezone, Griezmann i Sevilla odlučili pobjednike

Subota, 22. kolovoza 2015. 22:24 Napisao/la  SC

Rezultati 1. kola: Atletico Madrid - Las Palmas 1:0, Espanyol - Getafe 0:0, Deportivo - Real Sociedad 0:0, Rayo Vallecano - Valencia 0:0

Madridski Atletico je sezonu otvorio pobjedom protiv Las Palmasa 1:0. Jedini gol na utakmici zabio je Antoine Griezmann koji tako nastavlja sjajnu seriju pogodaka iz prošle sezone.

Odlični 24-godišnji Francuz izveo je slobodan udarac u 16. minuti s nekih dvadesetak metara, lopta je dodirnula nekog iz zadnje linije gostiju, dovoljno da prevari vratara.

Espanyol je 1:0 pobijedio Getafe, a jedini gol na utakmici zabio je - Sevilla. Nekadašnji igrač Betisa bio je precizan već u 3. minuti utakmici. I on je zakucao iz slobodnog udarca.

U sudaru Deportiva i Real Sociedada mreže se nisu tresle, kao ni u kasnonoćnom duelu između Rayo Vallecana i Valencije.

Primera - 1. kolo

Atletico Madrid - Las Palmas 1:0 (Griezmann 16)

ATLETICO: Oblak - Juanfran, Godin, Gimenez, Filipe Luis - Koke, Tiago, Gabi, O. Torres (65 Correa) - Martinez (59 F. Torres), Griezmann (81 Garcia)

LAS PALMAS: Raul - Simon, Aythami, Alcaraz, Bigas, D. Castellano (80 Willian) - Mesa (64 Momo), Hernan (63 Gomez), J. Castellano, Viera - Araujo

Ostali rezultati 1. kola: Espanyol - Getafe 1:0 (Sevilla 3), Deportivo - Real Sociedad 0:0, Rayo Vallecano - Valencia 0:0