Primera: Malaga pobijedila Barcelonu, Neymar pocrvenio, Modrić igrao u podjeli bodova Reala i Atletica,

Subota, 08. travnja 2017. 18:07 Napisao  Patrik Mršnik

Utakmice 31. kola: Malaga - Barcelona 2:0, Espanyol – Alaves 1:0 , Real Madrid - Atletico Madrid 1:1, Sevilla - La Coruna 4:2

Malaga je na svom terenu nanijela poraz Barceloni.

Strijelac prvog pogotka bio je bivši igrač Barcelone, Sandro Ramirez u 32. minuti, a Jony je u 90. minuti potvrdio 2:0 pobjedu.

Neymar je nakon grubog starta u 65. minuti dobio izravni crveni karton.

U derbiju kola u Madridu su Real i Atletico odigrali neodlučenim rezultatom 1:1.

Iako su domaći imali cijeli susret više od igre nisu na kraju uspjeli pobijediti.

Strijelac izjednačujućeg pogotka bio je u 85. minuti Griezman.

Luka Modrić odigrao je čitav susret, a Mateo Kovačić bio je na klupi za pričuve Reala.

Utakmice 31. kola:  Malaga - Barcelona 2:0 (Ramirez 32, Jony 90), Espanyol – Alaves 1:0 (Piatti 56), Real Madrid - Atletico Madrid 1:1 (Pepe 52/Griezman 85), Sevilla - La Coruna 4:2  (Jovetić 1, Sarabia 9, Correa 32, Ben Yedder 89/ Kakuta 4, 25)