ŠPANJOLSKO PRVENSTVO

Real izjednačio rekord Barcelone

Subota, 06. prosinca 2014. 18:57 Napisao/la  SC

Utakmice 14. kola: Elche - Atletico 0:2, R. Madrid - Celta 3:0. Ronaldo je postigao hat-trick, Mandžukić strijelac

Nogometaši Real Madrida nadigrali u Celtu 3:0 u utakmici 14. kola upisavši 18. uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima! Kraljevski klub na taj je način u ovom trenutku izjednačio rekord Barcelone iz sezone 2005./2006.

Tri gola za Real postigao je Cristiano Ronaldo (36'-11m, 65', 81'). Ronaldo je tako stigao do 200. pogotka u Primeri u 178 utakmici.

Nogometaši madridskog Atletica pobijedili su Elche 2:0 u utakmici 14. kola španjolskog prvenstva. Gosti u poveli u 16. minuti kada je Gimenez zabio na asistenciju Turana.

Končanih 2:0 za goste postavio je Mandžukić. Gabi je odlično proigrao hrvatskog reprezentativca koji se sjurio prema golu i iz malog kuta prizemnim udarcem zatresao mrežu.

Mandžukić je igrao do 74. minute kada ga je zamijenio Griezmann. U redovima Elchea Mario Pašalić igrao je do  60. minute kada ga je zamijenio Herrera.