Primera: Luka Modrić pogotkom zaključio pobjedu protiv Villarreala, Ronaldo izašao šepajući

Srijeda, 20. travnja 2016. 23:59 Napisao/la  SC

Utakmica 34. kola: Real Madrid - Villarreal 3:0

Luka Modrić postigao je treći pogodak za Real Madrid i zaključio pobjedu protiv Villarreala. Modrić je efektno postigao pogodak minutu prije nego što je iz igre izašao ispraćen ovacijama s tribina.

Ronaldo nije postigao pogodak, što je manji problem od možebitne ozljede. Najbolji strijelac lige ove sezone nije propustio ni jednu utakmicu, a igralište je napustio tri minute prije kraja vidno šepajući.

Utakmica 34. kola: Real Madrid - Villarreal 3:0 (Benzema 41, Lucas 69, Modrić 76)