Primera: Barcelona se u Granadi vratila pobjedama, gol i asistencija Ivana Rakitića

Subota, 28. veljače 2015. 18:13 Napisao/la  SC

Susret 25. kola: Granada - Barcelona 1:3

Nakon iznenađujućeg poraza od Malage na svom stadionu u prošlom kolu momčad Barcelone vratila se pobjedničkim navikama. Ivan Rakitić zabio je pogodak za katalonsko vodstvo, hrvatski je veznjak prvi načeo mrežu Olazabala u 25. minuti igre. S rezultatom 0:1 otišlo se na poluvrijeme, a nakon samo tri minute nastavka vodstvo momčadi Luisa Enriquea povisio je Luis Suarez, i to na asistenciju Rakitića. Nadu domaćinu vratio je Rico pogotkom u 53. minuti s bijele točke, a konačnih 1:3 postavio je Leo Messi dvadset minuta prije kraja.

Granada - Barcelona 1:3 (Rico 53-11m/Rakitić 25, Suarez 48, Messi 70)

GRANADA: Olazabal - Nyom, Babin, Cala, Folquier - Ibanez, Iturra, Rico, Bangoura (79 Candelas) - Cordoba (78 Success), Marquez (67 Rochina)

BARCELONA: Bravo - Dani Alves, Bartra, Mathieu (75 Busquets), Alba - Rakitić, Mascherano, Xavi (65 Rafinha) - Messi, Suarez (79 Pedro), Neymar