Primera: Barcelona pobijedila Athletic uvjerljivije nego što je igrala, Rakitić i Vrsaljko igrali završnice

Subota, 04. veljače 2017. 18:32 Napisao/la  SC

Utakmice 21. kola: Malaga - Espanyol 0:1, Barcelona - Athletic 3:0, Atlético - Leganes 2:0, Valencia  -  Eibar 0:4

Barcelona je pobijedila Athletic rezultatom 3:0, koji ni približno ne održava odnose snaga na terenu.

Athletico je jedan od rijetkih momčadi, koja je ove sezone na Camp Nou izgledala ravnopravno protiv Barcelone. U svemu osim u najvažnijem, a to su pogoci...

Messi je iz slobodnog udarca postigao pogodak koji je uočljivo smanjio intezitet gostijućih napada.

Ivan Rakitić ušao je u igru u 54. minuti.

Šime Vrsaljko igrao je od 73. minute za Atletico, kada je ušao u igru umjesto Griezmanna, koji u 15. minuti nije iskoristio kazneni udarac.

Srećom, dvostruki strijelac Fernando Torres bio je izuzetno raspoložen.

Utakmice 21. kola: Malaga - Espanyol 0:1 (Piatti 17), Barcelona - Athletic 3:0 (Paco 18, Messi 40, Vidal 67), Atlético - Leganes 2:0 (Torres 15, 51), Valencia  -  Eibar 0:4 (Enrich 28, 77, Adrian 45+3-11m, Garcia 57)