Primera: Barcelona i Atletico remizirali protiv Levantea i Seville, pogodak Rakitića s bijele točke

Nedjelja, 19. siječnja 2014. 20:52 Napisao/la  SC

Utakmice 20. kola: Levante - Barcelona 1:1, Atletico Madrid - Sevilla 1:1. Prve dvije momčadi i dalje poravnate na vrhu ljestvice španjolskog prvenstva.

Primera, 20. kolo

LEVANTE - BARCELONA 1:1

Gradski stadion. Sudac: Carlos Del Cerro.

Strijelci: 1:0 Vyntre (10'), 1:1 Pique (17').

LEVANTE: Navas, Navarro, Juanfran, Lopez, Karabelas, Vyntra, Diop, El Zhar (od 56' Angel), Junior, Garcia (od 72' El Adoua),  Ivanschitz (od 87' Pinto).

BARCELONA: Valdes, Pique, Alba, Montoya, Mascherano, Fabregas (od 73' Roberto), Xavi (od 84' Dongou), Busquets, Messi, Sanchez, Pedro (od 77' Tello).

Nogometaši Barcelone prosuli su dva boda na gostovanju kod Levantea. Dvanaestoplasirana momčad prvenstva usporila je moćni katalonski sastav koji je izgubio važne bodove u borbi za naslov.

Levante je poveo u 10. minuti. Ivanschitz je izveo korner, a Grk Vyntre glavom pospremio loptu u mrežu. Devet minuta kasnije Barcelona je izjednačila na praktički isti način. Barca je izvela korner, Pique je glavom proslijedio loptu u mrežu - 1:1.

Atletico - Sevilla 1:1 (Villa 18/Rakitić 72-11m)

ATLETICO: Courtois - Filipe, Godin, Miranda, Juanfran - Turan, Koke (88 Sosa), Gabi, Garcia - Costa, Villa (81 Rodriguez)

SEVILLA: Bastos - Navarro, Pareja (46 Gameiro), Fazio, Coke - Iborra, Carrico - Moreno, Rakitić, Vitolo (64 Marin) - Bacca (84 Reyes)