Primera: Atletico Madrid remizirao kod Levantea, treće mjesto još nije osigurano

Nedjelja, 10. svibnja 2015. 13:49 Napisao/la  SC

Susret 36. kola: Levante - Atletico Madrid 2:2

U prvom nedjeljnom susretu 36. kola španjolskog nogometnog prvenstva Levante i Atletico Madrid odigrali su bez pobjednika - 2:2. Remiju se osim domaćina raduju i iz Valencije budući da za njih još ima nade u kontekstu dostizanja trećeg mjesta i izravnog plasmana u Ligu prvaka. Atletico je na četiri boda viška od kluba s Mestalle, Levante opasnoj zoni bježi pet bodova.

Dva je puta Levante vodio, prvi je pogodak djelo Barrala iz 32. minute. Izjednačio je tri minute kasnije Siqueira, a s 1:1 se otišlo na predah. U 63. minuti Uche zabija za 2:1, no bod gostima donosi Fernando Torres deset minuta prije kraja. Španjolac je bio zamjena hrvatskom reprezentativnom napadaču Mariju Mandžukiću u 61. minuti susreta.

Atletico će u derbiju sljedećeg pretposljednjeg kola u nedjelju na Vicente Calderonu dočekati Barcelonu.