Primera: Atletico Madrid bez Marija Mandžukića slavio protiv Athletica Bilbaa

Nedjelja, 21. prosinca 2014. 23:19 Napisao/la  SC

Rezultati 16. kola: Athletic Bilbao - Atletico Madrid 1:4, Villarreal - Deportivo 3:0, Granada - Getafe  1:1, Elche - Malaga 1:2

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su  na gostovanju Athletic Bilbao 4:1 u 16. kolu Primere. Domaćin je poveo preko Rica u 17. minuti. Gosti su izjednačili preko Griezmanna u 46. minuti, a Atletico je poveo golom Garcije u 53. minuti s bijele točke. Priču je zaključili Griezmann s nova dva pogotka (73', 81').  Mario Mandžukić nije bio u konkurenciji za sastav.

U ostalim nedjeljnim utakmicama  Villarreal je pobijedio Deportivo 3:0. Granada i Getafe odigrali su 1:1, Malaga je na gostovanju pobijedila Elche 2:1.

Poredak: Real Madrid (-1) 39, Barcelona 38, Atletico Madrid 35, Valencia 31, Villarreal 30, Sevilla (-1) 30, Malaga 30...