Primera: Barcelona pobijedila u utakmici tijekom koje je najbolji bio vratar ter Stegen

Subota, 28. listopada 2017. 20:25 Napisao/la  SC
Ter Stegen (Barcelona)

Barcelona je ostvarila novu pobjedu u utakmicu u kojoj najbolji igrač nije bio  Messi nego vratar ter Stegen

Cijelo drugo poluvrijeme Athletic je pritiskao, imali su Baski nekoliko (polu)prilika, ali je vratar Barcelone u sjajnoj formi.

Tek u sudačkoj nadoknadi Barcelona je potvrdila pobjedu u još jednoj utakmici koja je pokazala da najbolja momčad može biti sastavljena samo od najboljih igrača na svijetu.

U ovom trenutku samo je Messi najbolji.

Ivan Rakitić igrao je cijelu utakmicu.

Nogometaši Atletica Madrida osvojili su bod u dvoboju sa Villarealom.

Oba gola pala su u drugom dijelu. Madrižani su poveli u 61. minuti pogotkom Correa, a izjednačio je 20 minuta kasnije Carlos Bacca.

Valencia je bila uspješnija u gostima kod Alavesa.

Utakmice 10. kola: Athletic Bilbao - Barcelona 0:2 (Messi 36, Paulinho 90+2),  Atletico Madrid - Villarreal 1:1 (Correa 61/Bacca 81) , Alaves - Valencia 1:2 (Alexis 49/ Zaza 34, Rodrigo 66)