Pogledajte reakciju Luke Modrića nakon uzbudljive utakmice protiv Valencije

Nedjelja, 03. ožujka 2024. 12:08 Napisao/la  SC

Real Madrid odigrao je u Valenciji neodlučeno (2:2) u tako uzbudljivoj završnici da su igrači madridskog kluba izgubili živce nakon što je sudac odsvirao kraj utakmice.

Bellingham je u 99. minuti postigao pogodak koji sudac nije priznao, nakon toga na suca su nasrnuli svi igrači Real Madrida osim Luke Modrića što možete vidjeti  OVDJE

Modrićeva nezainteresiranost izazvala je različite komentare na društvenim mrežama, prevlada dojam je iskusnom veznjaku dosta svega, u igru je ušao u 63. minuti.

Inače, Bellingham je dobio crveni karton zbog kojega će morati pauzirati nekoliko utakmica.