Pogledajte nevjerojatni pogodak kojim je Osasuna pobijedila Getafe

Nedjelja, 21. siječnja 2024. 16:14 Napisao/la  SC
Jesus Areso slavi pogodak za pamćenje

Osasuna je pobijedila Getafe nevjerojatnim pogotkom koji je postigao Jesus Areso u 80. minuti!

Getafe je u drugom poluvremenu bio puno bolji, vratio se u utakmicu dvama pogocima, imao je priliku za potpuni preokret, a onda su igrači Getafea doživjeli šok u 80. minuti.

Ante Budimir odigrao je cijelu utakmicu za Osasunu, imao je veliku priliku u završnici povećati vodstvo, vratar je obranio njegov udarac glavom.

Utakmica 21. Kola: Osasuna - Getafe 3:2 (Garcia 9, Munoz 31, Areso 80/Mayoral 64, Maksimović 68)